İnovasyon

İnovasyon

İnovatif Bakış Açımız

Rekabetin giderek arttığı iş hayatında, inovatif işbirlikçi yaklaşım gösteren şirketler, fark yaratan uygulamaları ile çözüm ortağı olma yolunda fırsatları iyi değerlendirip öne geçmektedir.

Sürdürülebilir başarı için dünyanın gelmiş olduğu noktada, kurumsal inovasyonun öneminin büyük olduğunu biliyoruz. Şirket başarımızın ardındaki inovatif itici gücümüz ile, yenilikleri yakından takip ederek yaratıcı düşünce ve tasarım ile hareket ediyoruz.

Kalibre Holding olarak yenilikçi bakış açısı ve kararlı ilerleyişimiz ile kurulduğumuz günden bu yana inovasyona stratejik olarak önem vermekteyiz. Bu bakış açısı ile daima müşterilerimizden gelen sese kulak vererek tüm çalışmalarımızı inovatif yaklaşımla desteklemekteyiz. Sağlamış olduğumuz bu ortamda;

* Çalışanlarımızın fikirlerinden beslenmekte,
* Yaratıcılığa önem vermekte,
* Girişimciliği desteklemekte,
* Çevre ve topluma değer katan uygulamalara yönelmekte,
* Yatırımlarla yola devam etmekteyiz.

Son teknoloji ile güçlendirilmiş prosesi hayata geçirerek ülkemizde ve yurt dışında üretilen her türlü araca şasi parçaları, amortisör, titreşim sönümleyiciler, direksiyon, şaft, rot ve motor aksamları için komponentler üretilebilecek konuma gelerek, ülkemizin otomotiv üretimi ve ihracatında dünyada söz sahibi durumuna gelmenin gururunu yaşıyoruz.

Kalibre AR-GE

VİZYON

Vizyonumuz, güçlü bir Ar-Ge yapısı ile firmanın büyüme stratejisine yön vererek, yüksek katma değerli proses ve çözümler geliştirerek firmamızın sektöründe global seviyede ilk 5 firma arasında olma hedefine destek olmaktır.

MİSYON

Misyonumuz, proses ve ürün geliştirme çalışmaları ile müşteri beklentilerine uyumlu ürünler için, rekabet avantajı sağlayacak şekilde yüksek katma değerli proses ve çözümler geliştirmektir. İnovatif işbirlikçi yaklaşım göstererek, pazar payını arttırmak ve yön vermek
için fark yaratan uygulamalar ile çözüm ortağı olma yolunda fırsatları değerlendiririz.