Hakkımızda

Hakkımızda

Temellerini 1978 yılında Kalibre Boru olarak İzmit Köseköy’de 3 mühendis ve 1 işçi ile attığımız Kalibre Holding, bugün engin tecrübesi ve güveniyle, dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerinin tercih ettiği bir iş ortağı konumundadır.

Inovasyon ve sürekli gelişim ilkesi ile pazardaki talep artışı doğrultusunda kendimizi sürekli geliştirerek müşterilerimize her türlü problemde çözüm üreten bir bakış açısı sergilemekteyiz. 40 yılı aşkın zamandır otomotiv sektöründe her türlü çelik ve alüminyum parçaları üretebilme gücüne sahip olan Kalibre Holding olarak, bu gücümüzü müşterilerimizden aldığımız güven ile her geçen gün tazeleyip emin adımlarla yolumuzda ilerlemekteyiz. Sektörün nabzını tutarak müşterilerin beklentilerine göre aksiyon alabilen yapımız ve yapmış olduğumuz teknolojik yatırımlarla sektöründe global pazarda ilk 5 firma arasında olmayı hedeflemekteyiz. Inovatif yaklaşımı benimsediğimiz iş yapış biçimimize göre, sektörün dünyayı taşıdığı yeri görmeye odaklanarak otomotivdeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaya çalışmaktayız.

Tüm bu bakış açımızda her zaman daha yaşanılabilir bir dünya ve gelecek nesillere daha iyi bir çalışma ortamı bırakabilmek bilincini taşımaktayız. Biliyoruz ki bu bilinç ile doğru adımlar atarak hem müşterilerimiz hem de toplum için fayda sağlayacak yenilikleri ve sürdürülebilirliği sağlamış olacağız.

Türkiye’deki merkez ofis ve tesislerimiz ve Avrupa’daki lojistik merkezlerimizle toplamda 9 lokasyonda hizmet verdiğimiz geniş ağımızla müşteriye hızlı çözüm sunabilen esnek bir yapıya sahibiz. Tüm bu tesislerimizde deneyimli ekip ve sağlam bilgi birikimimiz ile inovatif fikirlerimizi hayata geçirirken “Dünyadaki her otomobilde Kalibre Boru’dan bir parça olması” mottosuyla hareket etmekte ve 1000’in üzerinde kişiye de istihdam sağlamaktayız.

Kalibre Holding olarak çevreye karşı derin duyarlılığımız, kalite sistemlerindeki tartışmasız liderliğimiz, çalışanlarımıza verdiğimiz değer, yenilikçi ve çağdaş yönetim anlayışımız ile dünyada boru imalat sektöründe söz sahibi olmak hedefi doğrultusunda sürekli büyümeye ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyoruz.