Şirketler

Şirketler

Kalibre Boru

1978 yılında İzmit Köseköy’de temellerini attılan Kalibre Boru, üç mühendis ve bir işçi ile soğuk çekim boru üretmek üzere faaliyete başlamıştır. Kalibre Boru, tekstil sektörü için çelik bobin ile adım attığı üretime, kısa bir süre sonra diğer sektörlerden gelen boru taleplerini karşılamaya başlayarak devam etmiştir.

Kalibre Boru olarak çevreye karşı derin duyarlılığı, kalite sistemlerindeki tartışmasız liderliği, çalışanlarına verdiği değer, yenilikçi ve çağdaş yönetim anlayışı ile dünyada boru imalat sektöründe söz sahibi olmak hedefi doğrultusunda sürekli büyümeye ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

> kalibreboru.com

Kalibre Alüminyum

Kalibre Alüminyum, Kalibre Grubu’nun otomotiv sektöründeki 40 yıllık uzmanlığını, hassas alüminyum üretimi ile birleştirerek, çelikten alüminyum aksamlara kadar değişen ihtiyaçlara sahip müşterilerine tam kapsamlı hizmet vermektedir.

> kalibrealuminyum.com

Alteka

Alteka, 2018 yılında Düzce’de yüksek teknolojisi ile 0.1kg – 5kg arasında Alüminyum dövme parça üretimine başlamıştır. Alteka, yıllık ortalama 3.000 ton alüminyum dövme kapasitesine sahiptir.

Otomotiv sektöründe süspansiyon parçalarında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Alteka, her geçen gün ürün sayısını artırmaktadır. Aluminyum dövme Akson, Salıncak, Rotilli Kol, Rotil, Rotbaşı, Silah Gövdesi ve Burç gövdesi imalatları yapmaktadır. Alteka aynı zamanda havacılık, demiryolları, inşaat ve enerji sektörleri için de çalışmalarını sürdürmektedir.

> altekaforge.com

Kalibre Polonya

Polonya’da otomotiv sanayisinin kalbi konumunda olan Gliwice’de bulunan servis merkezimiz ve depomuz aracılığıyla Avrupa’da müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun parçaları günlük sevkıyatlarla tesislerine ulaştırıyoruz.

Kalibre Almanya

Unseburg’da bulunan tesislerimizde otomotivde kullanılan yüksek teknoloji gerektiren aluminyum ve çelik işlenmiş parçaları müşteri özel isteklerine uygun şekilde üretiyoruz.